Ugrás a tartalomra

intézetigazgató

A(z) Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar (PTE BTK) / Neveléstudományi Intézet álláspályázatot hirdet "intézetigazgató" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE/001374
Jogviszony típusa: Munkaviszony
Munkaidő: Teljes munkaidő
A jogviszony ideje: Határozatlan idő
Az állás legkorábban betölthető:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: 7624 Pécs, Ifjúság útja 6.

Részletek

Munkakörhöz tartozó feladatok
• Az intézetigazgató részletes feladat- és hatáskörét a Pécsi Tudományegyetem Szervezeti és Működési Szabályzata, valamint a Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Szervezeti és Működési Szabályzata tartalmazza
• Képviseli az Intézetet
• Egyezteti a Tanszékeknek a tantervek kidolgozására, módosítására, illetőleg végrehajtására vonatkozó javaslatait
• Összehangolja a Tanszékek által oktatott tantárgyak programjainak elkészítését, a vizsgakövetelmények, valamint a tananyag meghatározását
• Gondoskodik a Tanszékek tudományos kutatási tervének összehangolásáról, a több Tanszékre kiterjedő kutatások szervezéséről, a tudományos Intézetekkel és akadémiai bizottságokkal való együttműködésről
• Koordinálja az Intézet, illetőleg a Tanszékek igazgatási és gazdálkodási feladatait
• Gyakorolja mindazokat a jogokat, amelyeket jogszabályok, egyetemi vagy kari szabályzatok ráruháznak
• Az intézetigazgató vezetői megbízása határozott időtartamra, 3 évre szól
Pályázati feltételek
Egyetemi diploma, PhD, habilitáció
Min. 10 éves egyetemi oktatási tevékenység
Oktatás- és kutatásszervezői gyakorlat
Elismert publikációs tevékenység
Idegen nyelvű előadó- és tárgyalókészség
Felsőoktatási vezetői gyakorlat
Konferencia szervezési tapasztalat
A vezetői poszt betöltéséhez szükséges a PTE-n fennálló munkaviszony megléte, illetve létesítése
Előnyök
Neveléstudományi végzettség
Tanári felkészítésben való jártasság

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. október 03. 10:14
Lejárati idő