Ugrás a tartalomra

egyetemi docens

A(z) Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar (PTE BTK) / Társadalmi Kapcsolatok Intézete / Politikatudományi és Nemzetközi Tanulmányok Tanszék álláspályázatot hirdet "egyetemi docens" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE/001347
Jogviszony típusa: Munkaviszony
Munkaidő: Teljes munkaidő
A jogviszony ideje: Határozatlan idő
Az állás legkorábban betölthető:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: 7624 Pécs, Ifjúság útja 6.

Részletek

Munkakörhöz tartozó feladatok
• BA, MA és PhD szinten, nappali és levelező képzésben oktatás
• Hazai és nemzetközi kapcsolatok bővítése
• Oktatási programok fejlesztése
• Hazai és nemzetközi konferenciák szervezése
• Aktív részvétel tanszéki kutatómunkában
• Nemzetközi színvonalú publikációs tevékenység a politikatudomány/és vagy nemzetközi tanulmányok területén
• Oktatási feladatok ellátása a politikatudomány/és vagy nemzetközi tanulmányok területén
Pályázati feltételek
MA/MSc vagy azzal egyenértékű végzettséggel, doktori fokozattal és habilitációval rendelkezik vagy az Egyetemi Habilitációs és Habitusvizsgáló Bizottság (EHHB) által megállapított szakmai és tudományos minimumkövetelményeket teljesítette
Angol felsőfokú, és további legalább alapfokú európai és/vagy távol-keleti nyelvismerettel rendelkezik
Az oktató és tudományos, szakmai, vagy kiemelkedő művészeti, gyógyító tevékenységével igazolta, hogy alkalmas a hallgatók, a doktori képzésben részt vevők, a tanársegédek tanulmányi, tudományos, illetve szakmai munkájának vezetésére
Idegen nyelven is képes előadás tartására
Rendelkezik az oktatásban szerzett szakmai tapasztalattal
Megfelelő publikációs tevékenységet végez idegen nyelven is
Rendszeres szakmai közéleti tevékenységet folytat
Széleskörű hazai és nemzetközi kapcsolatrendszerrel, valamint szakmai közéleti elismertséggel rendelkezik
Tudományterületén jelentős külföldi terepkutatási és kutatási tapasztalattal rendelkezik
Felsőoktatási intézményben legalább nyolc év időtartamú oktatási tevékenység ellátását célzó munkavégzésre irányuló jogviszonyban állt. A nyolc évbe öt év szakirányú munkavégzésre irányuló jogviszony, illetve egyéb önálló szakirányú tevékenység beszámítható

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. szeptember 25. 07:16
Lejárati idő