Ugrás a tartalomra

egyetemi docens

A(z) Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar (PTE BTK) / Társadalmi Kapcsolatok Intézete / Közösségi és Szociális Tanulmányok Tanszéke álláspályázatot hirdet "egyetemi docens" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE/001348
Jogviszony típusa: Munkaviszony
Munkaidő: Részmunkaidő (heti 20 óra)
A jogviszony ideje: Határozatlan idő
Az állás legkorábban betölthető:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: 7624 Pécs, Rókus u. 2.

Részletek

Munkakörhöz tartozó feladatok
• BA, MA és PhD szinten, nappali és levelező képzésben oktatás
• Hazai és nemzetközi kapcsolatok bővítése
• Oktatási programok fejlesztése
• Hazai és nemzetközi konferenciák szervezése
• Aktív részvétel tanszéki kutatómunkában
• Nemzetközi színvonalú publikációs tevékenység a fenntarthatóság társadalmi kérdéseinek területén
• Oktatási feladatok ellátása a terület- és társadalompolitika területén
Pályázati feltételek
MA/MSc vagy azzal egyenértékű végzettséggel, doktori fokozattal és habilitációval rendelkezik vagy az Egyetemi Habilitációs és Habitusvizsgáló Bizottság (EHHB) által megállapított szakmai és tudományos minimumkövetelményeket teljesítette
Középfokú (előadói szintű) angol nyelv ismerete
Az oktató és tudományos, szakmai, vagy kiemelkedő művészeti, gyógyító tevékenységével igazolta, hogy alkalmas a hallgatók, a doktori képzésben részt vevők, a tanársegédek tanulmányi, tudományos, illetve szakmai munkájának vezetésére
Idegen nyelven is képes előadás tartására
Oktatásban szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik
Megfelelő publikációs tevékenységet végez idegen nyelven is
Rendszeres szakmai közéleti tevékenységet folytat
Széleskörű hazai és nemzetközi kapcsolatrendszerrel, valamint szakmai közéleti elismertséggel rendelkezik
Felsőoktatási intézményben legalább nyolc év időtartamú oktatási tevékenység ellátását célzó munkavégzésre irányuló jogviszonyban állt. A nyolc évbe öt év szakirányú munkavégzésre irányuló jogviszony, illetve egyéb önálló szakirányú tevékenység beszámítható

Előnyök
További nyelvismeret

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. szeptember 25. 07:15
Lejárati idő