Ugrás a tartalomra

egyetemi docens

A(z) Természettudományi Kar (PTE TTK) / Kémiai Intézet (KÉM) álláspályázatot hirdet "egyetemi docens" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE/001384
Jogviszony típusa: Munkaviszony
Munkaidő: Teljes munkaidő
A jogviszony ideje: Határozatlan idő
Az állás legkorábban betölthető:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: 7624 Pécs, Ifjúság útja 6.

Részletek

Munkakörhöz tartozó feladatok
• Egyetemi előadás-, szeminárium és laborgyakorlati kurzusok tartása potenciálisan a Kémiai Intézet teljes oktatási portfóliójában
• Részvétel az Általános és Szervetlen Kémiai Tanszéken folyó kutatómunkában, ezen belül önálló kutatási részterület megalapozása
• Részvétel a Kémiai Intézet Karon belüli, nem oktatási és kutatási jellegű kötelezettségeinek ellátásában
• Részvétel a Doktori Iskola munkájában, PhD témák meghirdetése, doktori témavezetés
Pályázati feltételek
MA/MSc vagy azzal egyenértékű végzettség
Doktori fokozat kémiatudományból
Habilitáció kémiatudományból, vagy az Egyetemi Habilitációs és Habitus-vizsgáló Bizottság által megállapított szakmai és tudományos minimumkövetelményeket teljesítése
Oktató és tudományos, vagy szakmai tevékenység végzése, mely alkalmassá teszi a hallgatók, a doktori képzésben részt vevők, a tanársegédek tanulmányi, tudományos, illetve szakmai munkájának vezetésére
Idegen nyelvű előadás tartásához szükséges nyelvismeret (angol)
Felsőoktatási intézményben legalább nyolc év időtartamú oktatási tevékenység ellátását célzó munkavégzésre irányuló jogviszony (a nyolcéves időtartamba öt év szakirányú munkavégzésre irányuló jogviszonyt, vagy önálló szakirányú tevékenységet be kell számítani)
Megfelelő publikációs tevékenység végzése idegen nyelven is
Rendszeres szakmai közéleti tevékenységet folytatása
Előnyök
Tapasztalat biológus alapszakos hallgatók elméleti és gyakorlati oktatásában
Tapasztalat az Általános és Szervetlen Kémiai Tanszéken folyó kutatómunka végzésében

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. október 08. 07:42
Lejárati idő