Ugrás a tartalomra

tanulmányi osztályvezető

A(z) Természettudományi Kar (PTE TTK) / Tanulmányi Osztály álláspályázatot hirdet "tanulmányi osztályvezető" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE/001387
Jogviszony típusa: Munkaviszony
Munkaidő: Teljes munkaidő
A jogviszony ideje: Határozatlan idő
Az állás legkorábban betölthető:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: 7624 Pécs, Ifjúság útja 6.

Részletek

Munkakörhöz tartozó feladatok
A tanulmányi osztályvezető részletes feladat- és hatáskörét a Pécsi Tudományegyetem Szervezeti és Működési Szabályzata, valamint a Természettudományi Kar Szervezeti és Működési Szabályzata tartalmazza. A tanulmányi osztályvezető feladatai:
• a Tanulmányi Osztály munkájának irányítása és szervezése
• eljár a TVSZ-ben ráruházott hatáskör szerint a hallgatók tanulmányi ügyeiben
• gondoskodik a statisztikák, kimutatások, felsőbb szervek által kért jelentések, beszámolók elkészítéséről, az adatszolgáltatásról a kari és az egyetemi vezetésnek
• tanulmányi ügyeket érintő kérdésekben kapcsolatot tart a Kar vezetőivel, intézetigazgatóival, szakfelelőseivel, oktatóival, szervezeti egységvezetőivel, a HÖK-kel
• együttműködik az Oktatási Igazgatóság vezetésével és munkavállalóival
A tanulmányi osztályvezető vezetői megbízása határozott időtartamra, 4 évre szól.
Pályázati feltételek
BA/BSc vagy azzal egyenértékű végzettség
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Jó tárgyalókészség
Jó problémamegoldó készség
Előnyök
A Pécsi Tudományegyetemen fennálló munkaviszony
Egyetemi igazgatási területen szerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. október 10. 16:02
Lejárati idő