Ugrás a tartalomra

dékáni hivatalvezető

A(z) Természettudományi Kar (PTE TTK) / Dékáni Hivatal álláspályázatot hirdet "dékáni hivatalvezető" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE/001386
Jogviszony típusa: Munkaviszony
Munkaidő: Teljes munkaidő
A jogviszony ideje: Határozatlan idő
Az állás legkorábban betölthető:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: 7624 Pécs, Ifjúság útja 6.

Részletek

Munkakörhöz tartozó feladatok
A dékáni hivatalvezető részletes feladat- és hatáskörét a Pécsi Tudományegyetem Szervezeti és Működési Szabályzata, valamint a Természettudományi Kar Szervezeti és Működési Szabályzata tartalmazza. A dékáni hivatalvezető feladatai:
• szervezi, irányítja és ellenőrzi a Dékáni Hivatal tevékenységét
• összehangolja a szervezeti egységek működését, azok egymással, valamint az intézetekkel történő együttműködését
• szervezi és irányítja a Kar szervezeti egységeinek ügyviteli tevékenységét
• szervezi és előkészíti a Vezetői Értekezlet, a Dékáni Tanács és a Kari Tanács üléseit
• ellátja a Kari Tanács és a dékán feladat-, és hatáskörébe tartozó döntések és ülések előkészítésével kapcsolatos feladatokat, és gondoskodik a döntések végrehajtásáról
• figyelemmel kíséri a Kart érintő jogszabályi környezet változásait, javaslatot tesz a kari szabályzatok, utasítások, egyéb szabályozók módosítására, a jogszerű működésre
• kapcsolatot tart az Egyetem központi szervezeti egységeivel
• koordinálja a Kart érintő stratégiai tervezési folyamatokat
A dékáni hivatalvezető vezetői megbízása határozott időtartamra, 4 évre szól.
Pályázati feltételek
BA/BSc vagy azzal egyenértékű végzettség
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Jó tárgyalókészség
Jó problémamegoldó készség
Stratégiai gondolkodás
Előnyök
A Pécsi Tudományegyetemen fennálló munkaviszony
Egyetemi igazgatási területen szerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. október 10. 16:01
Lejárati idő