Ugrás a tartalomra

tudományos munkatárs

A(z) Szőlészeti és Borászati Kutatóintézet álláspályázatot hirdet "tudományos munkatárs" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE/001031
Jogviszony típusa: Munkaviszony
Munkaidő: Teljes munkaidő
A jogviszony ideje: Határozatlan idő
Az állás legkorábban betölthető:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: 7634 Pécs, Pázmány Péter u. 4.

Részletek

Munkakörhöz tartozó feladatok
• Szőlő génbanki kutatások, a szabadföldi- és laboratóriumi kísérletek tervezése, beállítása és végrehajtása
• Borszőlő és csemegeszőlő nemesítés, a nemesítéshez kapcsolódó molekuláris genetikai vizsgálatok végzése
• Ampelográfiához és nemesítéshez kapcsolódó oktatási feladatok végzése a mérnökképzésben
• A szőlőfajták abiotikus és biotikus stressz tűrőképességének kutatása
Pályázati feltételek
MA/MSc vagy azzal egyenértékű végzettség
A tudományterülethez kapcsolódó doktori fokozat
Legalább angol középfokú C típusú nyelvvizsga
Rendszeres szakmai közéleti tevékenység folytatása
Megfelelő publikációs tevékenység végezése idegen nyelven is
Idegen nyelvű előadás tartása
Legalább öt év eredményes kutatói, oktatói, illetve szakmai gyakorlat
Előnyök
Szakmai tapasztalat növénybiológiai kutatásban
Szakmai és gyakorlati tapasztalat molekuláris vagy mikrobiológiai laborban
Szakmai tapasztalat BSc/MSc szintű képzések szaktárgyainak oktatásban
Szakmai tapasztalat nemzetközi pályázatokban

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. április 15. 10:32