Ugrás a tartalomra

szakápoló,csecsemő és gyermekápoló, ápoló

A(z) Klinikai Központ / Gyermekgyógyászati Klinika álláspályázatot hirdet "szakápoló,csecsemő és gyermekápoló, ápoló" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE-KK/001366
Jogviszony típusa: Egészségügyi szolgálati jogviszony
Munkaidő: Teljes munkaidő
A jogviszony ideje: Határozatlan idő
Az állás legkorábban betölthető:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: PTE KK GYERMEKGYÓGYÁSZATI KLINIKA Onkohematológiai Osztály

Részletek

Munkakörhöz tartozó feladatok
Alap és szakápolói feladatok ellátása. Ápolási szükségletek felmérése, feladatok megvalósítása, dokumentálása, hatékonyságának ellenőrzése és értékelése
Pályázati feltételek
OKJ (54,55) intenzív terápiás szakápoló, vagy onkológiai szakápoló, vagy csecsemő és gyermekápoló vagy ápoló szakképesítés
3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (az erkölcsi bizonyítvány-kérő lapon kiválasztásra kerüljön az Eszj-törvénynek való megfelelés)
alapnyilvántartásban és a működési nyilvántartásban szerepel, aktív szakmai kamarai tagság
Előnyök
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. október 02. 14:33
Lejárati idő