Ugrás a tartalomra

Műtéti szakasszisztens

A(z) Klinikai Központ / Urológiai Klinika álláspályázatot hirdet "Műtéti szakasszisztens" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE-KK/001346
Jogviszony típusa: Egészségügyi szolgálati jogviszony
Munkaidő: Teljes munkaidő, többműszakos munkarend
A jogviszony ideje: Határozott idő
A határozott idő vége:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: 7621 Pécs, Munkácsy M. u. 2.

Részletek

Munkakörhöz tartozó feladatok
A műtéti csapat tagjaként tevékenykedni, és segíteni az operáló team tagjait
A műtőbe kerülő páciensek szakszerű kezelése, műtői munkában aktív részvétel
Napi rutin feladatokban részt venni a sterilizáló részlegen
Pályázati feltételek
Műtéti szakasszisztensi végzettség
Alapnyilvántartásban és a működési nyilvántartásban szerepel, aktív kamarai tagság.
Külső pályázó esetén erkölcsi bizonyítvány (az erkölcsi bizonyítvány-kérő lapon kiválasztásra kerüljön az Eszj-törvénynek való megfelelés!)
Előnyök
hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. szeptember 20. 10:58
Lejárati idő