Ugrás a tartalomra

IT projektmenedzser

A(z) Kancellária / Informatikai Igazgatóság / Informatikai Alkalmazástámogatási és Fejlesztési Főosztály álláspályázatot hirdet "IT projektmenedzser" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE/001377
Jogviszony típusa: Munkaviszony
Munkaidő: Teljes munkaidő
A jogviszony ideje: Határozatlan idő
Az állás legkorábban betölthető:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: 7633 Pécs, Szántó K. J. u. 1/b.

Részletek

Az ideális jelöltet leíró szöveg
Te vagy a mi emberünk, ha mindent rendszerben szemlélsz és jó vagy az időgazdálkodásban! Gyere hozzánk, ha változatos informatikai projektekre és fejlesztésre váró területekre vágysz. Nálunk megmutathatod, milyen az igazi hatékonyság! Várunk!
Feladataid a következők lennének
•Igények érkeztetése, egyeztetés az igénylővel, igényfelmérés, szakmai folyamat feltérképezése, az elérendő projektcél tartalmi-terjedelmi meghatározása és behatárolása
•Megfelelő projektszervezet megtervezése
•Projekt előkészítése, tervezése
•Erőforrás-, ráfordítás becslés, ütemterv és kockázatbecslés készítése
•Specifikáció készítése
•A projektekben résztvevő munkatársak tevékenységének koordinálása
•A projektben érintett érdekcsoportok közötti koordináció és kommunikáció
•Folyamatos projekt kontrolling, eltérések észlelése esetén beavatkozás
•Beszerzési, közbeszerzési eljárásokban való közreműködés
•Felhasználói, rendszergazdai dokumentáció készítésben való közreműködés
•Tesztelésekben való részvétel, tesztelések szervezése
•Felhasználói és üzemeltetői oktatások szervezése és elvégzése
•A projekt értékelése
•A munkaköréhez kapcsolódó, szervezeti szinten szabályozott és elvárt adminisztrációs munka pontos és naprakész ellátása, teljes körű projektdokumentáció
•Az informatikát érintő kevéssé hatékony területek felismerése, optimálisabb, hatékonyabb működésre új folyamatjavaslatok, rendszerkoncepciók, eljárásrend és szabályozási javaslatok kidolgozása
•Vezetési, szervezetirányítási tevékenység támogatása a stratégiai irányok meghatározásában, célok kijelölésében és végrehajtásában
•Az egyetemi, valamint szervezeti egységen belüli szabályzatok, eljárásrendek, utasítások ismerete és betartása
•Együttműködés a szervezeti egységek vezetőivel és az Egyetem dolgozóival
Elvárásaink
Informatikai vagy gazdasági, vagy műszaki képzési területen szerzett BA/BSc végzettség
Projektmenedzsment eszközök, agilis és waterfall módszertanok ismerete
Microsoft Office irodai alkalmazások magas szintű ismerete
Angol nyelvtudás (szakmai anyagok feldolgozásához)
Képesség az önálló munkavégzésre, a proaktív működésre
Kiváló elemző képesség és folyamatszemlélet
Nem feltétel, de előnyös lehet
Legalább 2 éves, hasonló munkakörben - informatikai rendszerek fejlesztésének előkészítésében és menedzselésében, koordinálásában – szerzett szakmai tapasztalat
Tárgyalóképes angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
Amit kínálunk
Színes projektek
Proaktív, kollégák, akikkel jó együtt dolgozni
Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
PTE kedvezmények
Éves teljesítményérétkelés
Céges telefon
Céges laptop

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. október 09. 09:30
Lejárati idő