Ugrás a tartalomra

IT alkalmazás fejlesztő

A(z) Kancellária / Informatikai Igazgatóság / Informatikai Alkalmazástámogatási és Fejlesztési Főosztály álláspályázatot hirdet "IT alkalmazás fejlesztő" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE/001376
Jogviszony típusa: Munkaviszony
Munkaidő: Teljes munkaidő
A jogviszony ideje: Határozatlan idő
Az állás legkorábban betölthető:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: 7633 Pécs, Szántó K. J. u. 1/b.

Részletek

Az ideális jelöltet leíró szöveg
Várunk csapatunkba, ha úgy érzed, hogy az alkalmazásfejlesztés olyan terület, ahol meg tudod mutatni kreativitásodat és új gondolatokkal, friss ötletekkel hozzá tudsz járulni céljainkhoz! Nem hagyunk gondolkodnivaló nélkül!
Feladataid a következők lennének
• Informatikai alkalmazások, rendszerek fejlesztése specifikáció alapján
• Verziófrissítések, verziókövetések megvalósítása
• Fejlesztői tesztelések megvalósítása
• Alkalmazásüzemeltetői oktatás szervezése, lebonyolítása
• Üzemeltetői dokumentáció készítése
• Iránymutatás és támogatás az alkalmazások üzembe helyezését, telepítését és karbantartását illetően
• Az éles használatra átadott alkalmazások üzemeltetésének, hiba-, változás- és igénykezelés fejlesztői támogatása
Elvárásaink
Minimum BA/BSc szintű végzettség
Minimum 2 év szakmai tapasztalat alkalmazás fejlesztői területen
Angol nyelvtudás, angol nyelvű szakmai anyagok feldolgozásához
Objektumorientált programozási szemlélet és ismeretek
Webfejlesztési ismeretek
PHP alapú fejlesztési keretrendszerek ismerete
Git verziókezelő rendszer ismerete
Magabiztos SQL tudás
Webservice, API ismeretek
Windows és Linux szerver operációs rendszer ismeretek
Nem feltétel, de előnyös lehet
Informatikai képzési területen, vagy műszaki képzési területen, villamosmérnöki szakon BA/BSc vagy MA/MSc végzettséget és szakképzettséget igazoló oklevél
Docker, JS, Laravel, Yii, Vue, Drupal, PHP alapú keretrendszerek ismerete
Amit kínálunk
Profi kollégák, akikkel jó együtt dolgozni
Változatos projektek
Szakmai fejlődési lehetőség
PTE kedvezmények
Éves teljesítményértékelés
Céges telefon
Céges laptop

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. október 09. 09:32
Lejárati idő