Ugrás a tartalomra

innováció menedzser

A(z) Kancellária / Innovációmenedzsment és Gazdaságkapcsolati Igazgatóság / Kutatáshasznosítási és Technológiatranszfer Főosztály álláspályázatot hirdet "innováció menedzser" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE/001108
Jogviszony típusa: Munkaviszony
Munkaidő: Teljes munkaidő
A jogviszony ideje: Határozatlan idő
Az állás legkorábban betölthető:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: 7633 Pécs, Szántó K. J. u. 1/b.

Részletek

Munkakörhöz tartozó feladatok
•Az egyetemen létrejövő tudás, szellemi eredmények azonosítása és piacra segítése, az egyetem kutatás-fejlesztési kapacitásainak és tudományos szolgáltatásainak értékesítése.
•Az egyetem és a gazdaság szereplői közötti kapcsolatépítés, közös kutatás-fejlesztési és innovációs projektek életre hívása, menedzselése, az akadémiai és piaci szereplők közötti összekötő, „híd” szerep betöltése.
•Innovatív egyetemi projektek szakmai támogatása az ötlettől a piaci hasznosításig.
•Partnerkeresés, tőkebevonás, tudásintenzív spin-off és start-up cégek sikerre vezetése.

Amit kínálunk:
•Olyan munkatársak, akik támogatják, felfelé húzzák egymást
•Inspiráló környezet
•Céges telefon és laptop
•PTE kedvezmények
Pályázati feltételek
Felsőfokú végzettség
3 év üzletfejlesztési, közgazdasági, innováció menedzseri-, pályázatmenedzseri- vagy értékesítési- munkakörben szerzett tapasztalat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Előnyök
Kockázati tőkebefektetésben, start-up vállalkozás létrehozásában, találmány piacra vezetésében szerzett tapasztalat
Gazdasági társaság vezetésében szerzett tapasztalat

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. április 19. 11:00