Ugrás a tartalomra

Angol program koordinátor

A(z) Általános Orvostudományi Kar (PTE ÁOK) / Nemzetközi Oktatási Központ álláspályázatot hirdet "Angol program koordinátor" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE/001113
Jogviszony típusa: Munkaviszony
Munkaidő: Teljes munkaidő
A jogviszony ideje: Határozatlan idő
Az állás legkorábban betölthető:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: 7624 Pécs, Damjanich u. 30.

Részletek

Munkakörhöz tartozó feladatok
Ha Ön egy dinamikus és jó szervezői készségekkel bíró egyéniség, aki rajong az oktatásért és az angol nyelvtanításért, akkor várjuk jelentkezését egyetemi előkészítő kurzusaink program koordinátori pozíciójára. Program koordinátorként kulcsszerepet fog játszani az előkészítő tanfolyamos ESL hallgatóink tanulmányi tapasztalatainak alakításában és a kurzusaink zökkenőmentes működésének biztosításában.

Amilyen feladatokban számítanánk új munkatársunkra:
• Segítségnyújtás az átfogó és hatékony, az előkészítő tanfolyamra járó ESL hallgatókra szabott, angol nyelvi tantervek létrehozásában és továbbfejlesztésében
• Elkötelezett oktatói csapatunk hatékony irányítása, támogatása, útmutatás és visszajelzés nyújtása az oktatás legmagasabb színvonalának fenntartása érdekében
• Online felvételi interjúk lefolytatása a potenciális tanulókkal, nyelvi szintfelmérés
• Adminisztratív feladatok felügyelete, nyilvántartások vezetése, a hallgatói előrehaladás figyelemmel kísérése
• Program ütemtervének kialakítása és felügyelete, a tantermek és a létesítmények használatának koordinálása a tanulók sikerét elősegítő tanulási környezet megteremtése érdekében
• Személyes segítségnyújtás és szoros együttműködés a program vezetőjével a program céljainak és célkitűzéseinek elérése érdekében, valamint a kollégákkal való hatékony kommunikáció elősegítése

Amit ajánlunk:
• Együttműködő és támogató csapat, munkakörnyezet
• Szakmai fejlődési lehetőségek

Pályázati feltételek
Felsőfokú végzettség (anglisztika BSc/pedagógia/kapcsolódó terület)
Jártasság az angol nyelvoktatásban és a tananyagtervezésben
Jó szervezési és kommunikációs készségek
Hatékony munkavégzés multikulturális és sokszínű környezetben
Digitális kompetenciák (MS Excel, Word) irodai eszközök magabiztos használata
Önálló és precíz munkavégzés
Stressztűrő képesség
Előnyök
Német nyelvtudás
Oktatási programok koordinálásában és a személyzet irányításában szerzett tapasztalat

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. április 26. 09:09