Ugrás a tartalomra

szaktájékoztató

A(z) Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont / Benedek Ferenc Jogtudományi és Közgazdaságtudományi Szakkönyvtár álláspályázatot hirdet "szaktájékoztató" munkakör betöltésére, az alábbi feltételekkel:

Pályázati azonosító: PTE/001391
Jogviszony típusa: Munkaviszony
Munkaidő: Teljes munkaidő
A jogviszony ideje: Határozatlan idő
Az állás legkorábban betölthető:
Jelentkezési határidő:
Munkavégzés helye: 7622 Pécs, Universitas utca 2/a.

Részletek

Munkakörhöz tartozó feladatok
• Szaktájékoztatás hagyományos és digitális forrásokból, részvétel a beszerzett dokumentumok tartalmi feltárásában, beszerzési javaslattétel
• Olvasószolgálati feladatok ellátása, regisztráció, pénzkezelés, kölcsönzés; segítségnyújtás és kapcsolattartás az olvasókkal személyesen és online
• Részvétel az állomány gondozásában: állományrendezés, könyvtári állomány mozgatása, állományellenőrzés, selejtezés
• Magyar Tudományos Művek Tára (MTMT) 6-os admin feladatainak elvégzése
Pályázati feltételek
Felsőfokú végzettség
Angol nyelv társalgási szintű ismerete és használata
MS Office (irodai alkalmazások), levelező rendszerek (pl. Outlook), internetes alkalmazások ismerete
Elvárt kompetenciák: önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs készség, csapatszellem
Előnyök
Szakirányú (informatikus könyvtáros BA vagy MA) végzettség
Hasonló területen, könyvtárban szerzett tapasztalat
Valamely (pl. Corvina) integrált könyvtári rendszer felhasználói szintű ismerete
MTMT ismerete

A jelentkezés csak bejelentkezett felhasználók számára engedélyezett.

1. Regisztráció
2. Belépés regisztrált felhasználóinknak
3. Jelentkezés az álláspályázatra

1. Belépés egyetemi polgároknak
2. Jelentkezés az álláspályázatra
A kiírás utolsó módosítása:
2024. október 09. 13:18
Lejárati idő